Działka na sprzedaż

Szczecin, Prawobrzeże

300000.00 m²
250,00 zł/m2
KNG-GS-11657

75 000 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty KNG-GS-11657
Powierzchnia 300 000,00 m²
Opłaty w czynszu -
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

Manager/ Właściciel

Napisz wiadomość 9 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu działek usługowo-handlowych w prawobrzeżnej części Szczecina o powierzchni 30 hektarów. Ta unikalna oferta obejmuje również możliwość zakupu mniejszych działek, zaczynając od 250 zł za metr kwadratowy. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej przestrzeni pod rozwój działalności usługowej, produkcyjnej czy handlowej.

Miejsce to objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, a uchwała w tej sprawie została podjęta w 2023 roku. Dzięki temu inwestorzy mogą mieć pewność, że rozwój i zagospodarowanie terenu będą zgodne z aktualnymi standardami urbanistycznymi i planami rozwoju danej lokalizacji.

Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 75%, co daje dużą elastyczność w projektowaniu i dostosowywaniu działki do indywidualnych potrzeb. To doskonała okazja dla przedsiębiorców planujących rozbudowę, modernizację lub nową inwestycję.

Przyłącza prądu i wody są dostępne, co ułatwia proces budowy i zapewnia wygodę dla przyszłych użytkowników działek. Dodatkowo, obiekt posiada dogodną drogę dojazdową, z możliwością swobodnego wjazdu TIR-ów. To istotny element, szczególnie dla firm zajmujących się dystrybucją czy logistyką.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej atrakcyjnej oferty. Z chęcią udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i wsparcia w procesie zakupu. Nie przegap okazji inwestycyjnej, która może stanowić solidne fundamenty dla rozwoju Twojego biznesu.

Lokalizacja nieruchomości

Manager/ Właściciel

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
29 2
Niepoprawny wynik