Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Włochy, Wiktoryn

1 pokoje
32.67 m²
17 294,15 zł/m2
1 piętro
HSN-MS-197

565 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty HSN-MS-197
Powierzchnia 32,67 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,20 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Opłaty wg liczników CO, fundusz remontowy, inne, śmieci, woda
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 7
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 552 PLN
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2023
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Pierwsza linia brzegowa tak
Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

Manager/ Właściciel

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

"MODERN SPACE " WIKTORYN / BUDKI SZCZĘŚLIWICKIE

Z 2023 roku w GUSTOWNIE  wykończonym  budynku  w inwestycji "Modern Space "  przy ul. Wiktoryn nr 6   lokal o powierzchni 32,67 m2 na I piętrze z balkonem  ( 3,20 m2 ) ,  Lokal składa się  z kuchni ,pokoju z wyjściem na balkon ( 3,20 ) i  łazienki z WC . Lokal wykończony , wysokość lokalu to 3,20 m . Pełna własność. Budynek monitorowany i strzeżony - (ochrona, kamery, całodobowa recepcja ).  Okna nowe  i antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Cena  :  565 000  złotych


Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję
Wszelkie informacje zamieszczone w niniejszej ofercie (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art.(Oferta) oraz art. 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Ubezpieczenie OC Pośrednika w PZU S.A.

High Street Nieruchomości , siedzibą w (02 – 672 ) Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 47 lokal 10, jako administrator danych osobowych, informują Państwa ( Panią i/lub Pana ), iż, podanie przez Państwa ( Panią i/lub Pana ) danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez High Street Nieruchomości. – zaznaczamy iż posiadają Państwo ( Pani i/lub Pan ) prawo dostępu do treści swoich danych jak i  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane te mogą być udostępniane przez High Street Nieruchomości, podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów .. Podane dane będą przetwarzane na podstawie  i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynoszący on 5 lat licząc od zakończenia umowy ( w drodze : wygaśnięcia,  rozwiązania, anulowania itp.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. Macie Państwo (  Pani i/lub Pan ) prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo ( Pani i/lub Pan ) , iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa ( Pani i/lub Pana ) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.


 

Lokalizacja nieruchomości

Podobne oferty

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Włochy

1 Pokoje 25 m2 17 400,00 zł/m2

Manager/ Właściciel

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
29 4
Niepoprawny wynik