O nas

Jesteśmy biurem nieruchomości działającym głównie na terenie Szczecina i okolic.  W swojej codziennej działalności łączymy spojrzenie agenta oraz inwestora. Doskonale zrozumiała jest dla nas potrzeba posiadania własnego mieszkania, jak i zakup nieruchomości pod inwestycję.

Działamy wg najwyższych standardów prawnych i organizacyjnych, ale lubimy bardzo nowoczesność, dzięki czemu docieramy także do młodszych uczestników rynku.

W każdą nieruchomość, którą posiadamy w ofercie inwestujemy środki finansowe. Robimy to po to, aby podnieść jej atrakcyjność. Dotyczy to działań wizualnych oraz multimedialnych jak i czynności marketingowych. Jednocześnie chcemy w ten sposób pokazać zlecającym nasze zaangażowanie od samego początku współpracy. Nasza usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ma wartość dodaną w formie wymiernej.

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Agentów Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencje pośredników w obrocie nieruchomościami. Oferty nieruchomości prezentowane przez nas są sprawdzone oraz przygotowane do transakcji zarówno sprzedaży jak i wynajmu.

Jarosław Bokszczanin – Właściciel Biura

Urodzony handlowiec, otwarty i kontaktowy, od „zawsze” pracujący z klientami. Zaangażowany w pracę i kontakt z klientem.  Potrafiący pracować z ludźmi i nawiązywać z nimi bardzo dobre relacje. Podstawą jego działania jest zaufanie i szczerość.

W branży nieruchomości od ponad 5 lat, a od ponad 3 lat rozwijający z sukcesami własną markę „Lion Nieruchomości”. Projekt ten powstał z marzeń i pasji do stworzenia idealnie działającej firmy. Kręgosłup i mózg tej firmy, mający na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych w zakresie skutecznej i sprawnej sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Jego doświadczenie oraz spokój w jaki podchodzi do pracy został doceniony przez niejednego klienta.

Prywatnie jest szczęśliwym małżonkiem i tatą. Osobiście uważa, że recepta na udaną rodzinę to dzielenie wspólnych pasji i hobby. Z żoną regularnie bierzemy udział w imprezach biegowych i triathlonowych, a z dziećmi uwielbiamy jeździć w góry i spędzać czas przy grach planszowych. Aktualnie aktywny zawodnik  Klubu Piłkarskiego „Czarni Szczecin”.


Piotr Swoboda - Ekspert ds. nieruchomości

Urodzony optymista, jego motto to „bądź dobrej myśli, bo po co być złej”.

W sprzedaży pracuje od 17 lat, swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach handlowych. Jako pośrednik nieruchomości od 2018 roku przeprowadził dziesiątki transakcji, oraz nawiązał kontakty z licznymi specjalistami związanymi z tą branżą.

Jako wieloletni mieszkaniec Polic sprawnie porusza się na tym rynku, ale uwielbia również pracę ze szczecińskimi nieruchomościami.

Jego pasją jest fotografia dzięki czemu ma ogromną zdolność dbania o szczegóły, a o powierzone mu nieruchomości troszczy się jak o swoje.

Współpracując z Piotrem masz pewność, że zadba o wysokiej jakości marketing powierzonych nieruchomości, dba o home staging, profesjonalne sesje zdjęciowe i prowadzi rzetelną dokumentację.

Aktywny biegacz, można go spotkać na licznych wojewódzkich zawodach. Jego największym wyzwaniem był bieg na Śnieżkę, po którym zakochał się w biegach górskich.