Mieszkanie na sprzedaż

Pruszków, Obrońców Pokoju

3 pokoje
67.00 m²
13 358,21 zł/m2
1 piętro
HSN-MS-202

895 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty HSN-MS-202
Powierzchnia 67,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,71 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2023
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Pierwsza linia brzegowa tak
Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

Manager/ Właściciel

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

NOWE GUSTOWNE MIESZKANIE GARAŻ 

Z 2023 roku w GUSTOWNIE  wykończonym  budynku  w kameralnej inwestycji  przy ul. Obrońców Pokoju nr 25   mieszkanie  o powierzchni 66,68 m2 na I piętrze z balkonem / loggia  ( 3,71 m2 ) ,  Lokal składa się  z kuchni w aneksie  z salonem ( 24,75 m2 )  z wyjściem na loggie, 2 pokoi ( 13,16 m2 + 11,32 m2 ) , dwóch  łazienek  z WC ( 4,33 m2 + 2,50 m2 ) i korytarza ( 8,36 m2 ) . Lokal wykończony. Pełna własność. Budynek monitorowany i strzeżony   Okna nowe  i antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Bliskość - SKM, Centra Handlowe , Park
Cena  :  895 000 zł + 2 miejsca parkingowe ( 60 tys zł ) 


Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję
Wszelkie informacje zamieszczone w niniejszej ofercie (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art.(Oferta) oraz art. 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Ubezpieczenie OC Pośrednika w PZU S.A.

High Street Nieruchomości , siedzibą w (02 – 672 ) Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 47 lokal 10, jako administrator danych osobowych, informują Państwa ( Panią i/lub Pana ), iż, podanie przez Państwa ( Panią i/lub Pana ) danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez High Street Nieruchomości. – zaznaczamy iż posiadają Państwo ( Pani i/lub Pan ) prawo dostępu do treści swoich danych jak i  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane te mogą być udostępniane przez High Street Nieruchomości, podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów .. Podane dane będą przetwarzane na podstawie  i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynoszący on 5 lat licząc od zakończenia umowy ( w drodze : wygaśnięcia,  rozwiązania, anulowania itp.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. Macie Państwo (  Pani i/lub Pan ) prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo ( Pani i/lub Pan ) , iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa ( Pani i/lub Pana ) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.


 

Lokalizacja nieruchomości

Manager/ Właściciel

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
17 5
Niepoprawny wynik